Premjerlīgas līderu duelī “Liverpool” izrauj neizšķirtu pret “Chelsea”

Sestdien Anglijas Premjerlīgā futbolā “Liverpool” spēles izskaņā izrāva neizšķirtu pret Londonas “Chelsea”.

Mača rezultātu 25.minūtē atklāja “Chelsea” līderis Edens Azārs, kurš no šaura leņķa pārspēja viesu vārtsargu Alisonu. Septiņas minūtes vēlāk rezultāts varēja kļūt neizšķirts – Mohameds Salahs apspēlēja “Chelsea” vārtsargu un raidīja bumbu tukšos vārtos, tomēr pēdējā brīdī situāciju glāba mājinieku centra aizsargs Rīdigers.

Turpinājumā abi klubi varēja izcelties, tomēr allaž pietrūka veiksme vai glāba vārtsargs. “Liverpool” neizšķirtu panāca 89.minūtē, kad bijušais “Chelsea” uzbrucējs ļoti skaistā veidā no distances bija precīzs – 1:1.

Zīmīgi, ka šī abām komandām bija otrā tikšanās reizi šajā nedēļā, jo trešdien klubi spēkojās Anglijas Līgas kausa ietvaros – tajā spēlē ar 2:1 pārāki izbraukumā bija londonieši.

Premjerlīgas turnīra tabulā pirmā ar 19 punktiem ir Mančestras “City”, tikpat, bet sliktāka vārtu attiecība ir “Liverpool”, bet 17 punkti ir “Chelsea”.