Komentāri
Premjerlīgas līderi Leicester City sestdien savā laukumā tiekas ar Stoke City
Foto: AFP/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas 23.kārtā svarīgus mačus aizvadīs vairākas turnīra vadošās komandas. Sestdien Leicester City savā laukumā tiekas ar Stoke City, bet Manchester City izbraukumā spēlēs ar West Ham United.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Norwich City vienība atrodas tikai divus punktus virs izkrišanas zonas, un par katru cenu mēģinās izcīnīt punktus pret favorīti Liverpool. Lai arī Noričas futbolisti liverpūliešus Premjerlīgā nav uzvarējuši jau gandrīz 22 gadus, domāju, ka šoreiz tas var izdoties. Pirmkārt, mājinieki labi aizvada pēdējās spēles savā laukumā – pieci nezaudēti mači un divas uzvaras pēc kārtas. Otrkārt, labi papildinājumi sastāvā ir Neismits un Kloze. Un, visbeidzot, liverpūliešu neveiksmes jaunajā gadā – Jirgena Klopa vadītā vienība 2016.gadā Premjerlīgā ir bez uzvarām.”

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Jau no pirmajām kārtām Leicester City un Džeimijs Vordijs ir zem Pasaules futbola līdzjutēju mikroskopa, gaidot brīdi, kad šis pasākums “noplīsīs”, bet pēc 22 kārtām joprojām Lesterai ir lielākais punktu skaits līgā (kopā ar Arsenal) un Vordijs ir labākais vārtu guvējs (15, tikpat arī Lukaku). Pēdējās spēlēs gan ir manāmas noguruma pazīmes, un pret sīksto Stoke City būs smagi. Lai tiktu pie punktiem, upurēts tika Anglijas Kausa mačs trešdien, kur spēlējot ar otro sastāvu tika zaudēts Tottenham Hotspur 0:2. Pirmā apļa savstarpējā spēlē Stoukā, komandas nospēlēja aizraujošu 2:2 neizšķirtu.”

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”West Ham deviņu nezaudētu un četru uzvarētu spēļu sēriju iepriekšējā kārtā pārtrauca Newcastle United. Bet West Ham ir apliecinājuši, ka ir nopietns spēks Premjerlīgā un ir gatavi uzņemt titula kandidātus Manchester City. Arī City ir atgriezusies uz pareizā ceļa, un to apliecināja iepriešējā spēlē, sagraujot Crystal Palace ar 4:0. Londonas klubam šī ir leiliska iespēja apliecināt savu spēku un izrādīt pretenzijas uz TOP 4 pozīcijām šī gada Premjerlīgas sezonā, kas nu jau ir kluba mērķis.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 23.janvārī

14:40 Norwich City – Liverpool

16:55 Leicester City – Stoke City

19:25 West Ham United – Manchester City

Svētdien, 24.janvārī

15:30 Everton – Swansea City

17:55 Arsenal – Chelsea

Lasi vēl