Komentāri
Premjerlīgas klubi Arsenal, Everton un Stoke City sāk cīņu par Āzijas kausu
Foto: EPA/LETA

Trīs Anglijas premjerlīgas klubi Arsenal, Everton, Stoke City, kā arī Singapūras līgas izlase šonedēļ aizvadīs tradicionālo Barclay’s Āzijas turnīru, kas šoreiz notiks Singapūrā.

Turnīrs notiek ik pa diviem gadiem, un iepriekšējo reizi tas tika aizvadīts Honkongā. Tajā piedalījās Manchester City, Tottenham Hotspur, Sunderland un Dienvidķīnas izlase. Finālā Manchester City ar 1:0 uzvarēja Sunderland, vienīgos vārtus gūstot Edinam Džeko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Šis būs jau septītais Āzijas kauss ar premjerlīgas klubu dalību, un būs interesanti pavērot komandu jaunos vaibstus pirms gaidāmās sezonas, kas sāksies jau 8. augustā. Dienas pirmajā spēlē tiksies Everton un Stoke city komanda. Pēc katastrofālās sezonas Everton ir veikusi izmaiņas savā sastāvā, un komandu ir pametuši vairāki veterāni, piemēram, Silvains Distins, savukārt atgriezies komandā ir Žerārs Delefo, kurš, būdams izīrēts spēlētājs, pārstāvēja zili-baltos aizpērn. Kamēr Everton nodarbojās ar sastāva “tīrīšanu”, Stoke City ir veikusi uzlabojumus visās līnijās, ieskaitot vārtsargus. Komandai ir pieredzējušais īrs Šejs Givens un dāņu milzis Jakobs Haugards. Interesanti, kuru redzēsim vārtos pirmajā spēlē?

Dienas otrajā spēlē Singapūras līgas labākie futbolisti spēkosies ar Londonas Arsenal, kuru rindas nupat ir papildinājis leģendārais Petrs Čehs, kurš pārnācis no niknākajiem konkurentiem Chelsea. Vēl uz lielo komandu paaugstināti vairāki akadēmijas spēlētāji un domājams, ka arī viņiem šajās spēlēs būs iespēja apliecināt sevi galvenajam trenerim Arsēnam Vengeram. Runājot par Singapūras komandu, tad šajā komandā ir pulcināti labākie S-līgas jeb Singapūras līgas spēlētāji, bet kodolu veido tieši singapūrieši ar dažiem izņēmumiem-leģionāriem. Iepriekšējos gados šādām izlasēm nav izdevies parādīt ko ievērības cienīgu, bet kas zina, varbūt šī būs Singapūras zvaigžņu stunda!”

Barclay’s Āzijas turnīra spēles kanālā VSB:

Trešdien, 15. jūlijā

12:55 Everton – Stoke City

15:25 Arsenal – Singapūras līgas izlase

Sestdien, 18.jūlijā

12:55 Spēle par 3.vietu.

15:25 Fināls.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl