Pērnās sezonas Anglijas premjerlīgas čempione Londonas ”Chelsea” pirmās kārtas spēlē piedzīvojusi fiasko. Jau dueļa 14. minūtē mājinieku kapteinis Gerijs Keihils nopelnīja sarkano kartīti un kopumā ”Chelsea” ar 2:3 zaudēja ”Burnley”.

Anglijas čempione jau 14. minūtē piedzīvoja ”šoku”, jo kapteinis Gerijs Keihils ar taisnu kāju izbrauciena pretiniekā un nopelnīja sarkano kartīti. 26. minūtē Sems Voukss no vārtu priekšās izvirzīja vadībā ”Burnley”, bet 39. minūtē pēc izcila Stīvena Vorda sitiena viesi panāca divu vārtu pārsvaru. ”Chelsea” ciešanās pirmajā puslaikā turpinājās, kad Sems Voukss otro reizi spēlē pārspēja Tibo Kurtuā un panāca jau graujošo 3:0.

Otrā puslaika vidū uz maiņu nākušais Alvaro Morata panāca 1:3, tomēr ”Chelsea” centienus uz atspēlēšanos aizēnoja vēl viena sarkanā kartīte, kuru 81. minūtē nopelnīja Francesks Fabregass. 89. minūtē Dāvids Luizs vēl vairāk samazināja deficītu, panākot 2:3, taču deviņu vīru sastāvā esošā  ”Chelsea” līdz neizšķirtam “neaizsniedzās”.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.