Komentāri

Pērnās sezonas Anglijas premjerlīgas čempione Londonas ”Chelsea” pirmās kārtas spēlē piedzīvojusi fiasko. Jau dueļa 14. minūtē mājinieku kapteinis Gerijs Keihils nopelnīja sarkano kartīti un kopumā ”Chelsea” ar 2:3 zaudēja ”Burnley”.

Anglijas čempione jau 14. minūtē piedzīvoja ”šoku”, jo kapteinis Gerijs Keihils ar taisnu kāju izbrauciena pretiniekā un nopelnīja sarkano kartīti. 26. minūtē Sems Voukss no vārtu priekšās izvirzīja vadībā ”Burnley”, bet 39. minūtē pēc izcila Stīvena Vorda sitiena viesi panāca divu vārtu pārsvaru. ”Chelsea” ciešanās pirmajā puslaikā turpinājās, kad Sems Voukss otro reizi spēlē pārspēja Tibo Kurtuā un panāca jau graujošo 3:0.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: ”Chelsea” piedzīvo fiasko pret ”Burnley”

Otrā puslaika vidū uz maiņu nākušais Alvaro Morata panāca 1:3, tomēr ”Chelsea” centienus uz atspēlēšanos aizēnoja vēl viena sarkanā kartīte, kuru 81. minūtē nopelnīja Francesks Fabregass. 89. minūtē Dāvids Luizs vēl vairāk samazināja deficītu, panākot 2:3, taču deviņu vīru sastāvā esošā  ”Chelsea” līdz neizšķirtam “neaizsniedzās”.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl