Premjerlīgā ”titānu” cīņa – Manchester United pret Chelsea

Pievienot komentāru
Premjerlīgā ”titānu” cīņa – Manchester United pret Chelsea
Foto: AFP un Reuters/Scanpix

Anglijas Premjerlīgas deviņpadsmitās kārtas centrālajā spēlē tiekas grandi – Manchester United un Londonas Chelsea. Tomēr, ja iepriekšējos gados tā bija divu vadošo klubu tikšanās, tad šoreiz Viasat Sport Baltic komentētājs Ilvars Koscinkevičs to dēvē par neveiksminieku dueli. Chelsea no sava bijušā galvenā trenera Žuzē Mourinju atbrīvojas decembra vidū, bet pēc šīs spēles bez darba var palikt Manchester United treneris Luī van Gāls.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēc Lesteras komandas sensacionālās sezonas pirmās puses, šķiet, nākamā komanda, kas ierindojama lielāko pārsteigumu autoru sarakstā, ir Watford. Šo vienību tikai trīs punkti šķir no ceturtajā vietā esošās Tottenham Hotspur. Viesiem, kas būs favorīti, jāuzmanās no draudīgā un rezultatīvā Watford uzbrukuma spēka Igalo un Dīnija personās, kuri kopā sarūpējuši jau 19 vārtus! Taču Londonas komandas rindās ar pīpi uz jumta nesēž arī Harijs Keins, kurš iekrājis 11 vārtus! Domājams, 0:0 uz tablo nepaliks…”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Lai arī Manchester United līdz šim ielaidusi vismazāk vārtu savu skatītāju priekšā – tikai trīs astoņās mājas spēlēs, trīs zaudējumi pēc kārtas Premjerlīgā un nevienas pašas uzvaras jau septiņos mačos visos turnīros pēc kārtas līdzjutējos veicinājuši lielu neizpratni, kāpēc Luī van Gāls vēl arvien ir komandas galvenais treneris… Runā, ka neuzvarot šajā spēlē, holandietis patiešām būs brīvs. Tas, kas nesen notika ar Žuzē Mourinju pie nākamo konkurentu stūres. Viņa sekotājs Gūss Hidinks centīsies vērst situāciju uz labu – Chelsea astoņās izbraukuma spēlēs šosezon izcīnījusi tikai piecus punktus, kas ir viens no sliktākajiem rādītājiem līgā. Īsi sakot, mačs, kas iepriekšējos gados allaž izsauca milzu interesi, jo laukumā tikās favorīti, šogad nosaucams par neveiksminieku dueli. Starp citu, iepriekšējās astoņās savstarpējās spēlēs visos turnīros Chelsea nav zaudējusi ne reizi…”

VIDEO: Koštam divi vārti, Chelsea neizšķirts pret Watford

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Savā 2015.gada pēdējā Premjerlīgas spēlē Arsenal, kas pēc Leicester City zaudējuma 18.kārtā varēja kļūt par turnīra līderiem, taču neizmantoja iespēju un piedzīvoja sagrāvi Sauthemptonā, pārtraucot 6 nezaudētu visu turnīru spēļu sēriju, tiekas ar Bournemouth, kas nav zaudējuši 6 spēlēs pēc kārtas. Savā laukumā Arsenal nav zaudējuši septiņās līgas spēlēs pēc kārtas, kamēr Bournemouth nav zaudējuši pēdējās trijās izbraukuma spēlēs. Arsenal šosezon tiek uzskatīts par galveno pretendentu uz čempionu titulu, savukārt viens no līgas jaunienācējiem Bournemouth savā debijas sezonā tieši izbraukumā tikuši galā ar Manchester United un Chelsea. Ja viss būtu paredzams jau pirms spēles, nebūtu interesanti un šī Premjerlīgas sezona par pārsteigumiem prot rūpēties. Arsenal līgas jaunpienācējiem nav zaudējuši 21 spēlē pēc kārtas, taču katrai sērijai reiz pienāk gals un šī sezona vairākām garām sērijām jau pielikusi punktu.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Pirmdien, 28.decembrī:

16:55 Watford – Tottenham Hotspur

19:25 Manchester United – Chelsea

21:30 Arsenal – Bournemouth