Premjerlīgā Southampton un Tottenham Hotspur tiekas cīņā par sesto vietu tabulā

Pievienot komentāru
Premjerlīgā Southampton un Tottenham Hotspur tiekas cīņā par sesto vietu tabulā
Foto: EPA/LETA

  Anglijas Premjerlīgas 34.kārtā nav ilgi jālauza galva par centrālo spēli – Londonas derbijā svētdien tiekas pirmo divu vietu īpašnieki Arsenal un Chelsea. Savukārt jau sestdien savā starpā tiekas divas komandas, kas pretendē uz sesto vietu turnīra tabulā.

Abi klubi pēdējās kārtāz zaudējuši punktus. Southampton pēdējās trijās spēlēs piekāpušies Everton un Stoke City. Savukārt Tottenham Hotspur pēdējo trīs kārtu laikā nospēlēja 0:0 ar Burnley un ar 0:1 zaudējuši Aston Villa.

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Southampton un Tottenham Hotspur komandu savstarpējās spēles nozīmi nevar pārvērtēt. Abas komandas atrodas blakus turnīra tabulā un cīnās par tik ļoti kāroto sesto pozīciju Premjerlīgā, kas nodrošinas vietu UEFA Eiropas līgā, tādēļ savstarpējas spēles nozīme ir divtik liela, kā ierasts. Southampton pēdējā laikā spēle nevedās tā, kā gribētos un  pēdējās 5 spēlēs izcīnītas vien 2 uzvaras, bet arī Tottenham Hotspur nevar lepoties ar labāku spēļu bilanci pēdējās 5 spēlēs. Interesant būs pavērot, vai Herijs Keins turpinās savu ceļu uz Premjerlīgas labākā snaipera godu, jo šobrīd Keinam ir 20 vārtu guvumu un dalīta pirmā vieta ar Serhio Agvero no Manchester City. Šī nebūs no rezultatīvākajām spēlēm, bet aizraujoša cīņa laukumā būs garantēta.”

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Queens Park Rangers turpina cīņu par izdzīvošanu un tuvojoties sezonas beigam arī spriedze sāk pieaugt. Līdz kārotajai 17.pozīcijai pietrūkst vien divi kunkti, kurus var sadeldēt visai ātri un iespējams pret buksējošo West Ham United to var mēģināt paveikt. West Ham sezonu uzāka lieliski, bet jo ilgak tā gāja, jo grūtāk klājās komandai. Ja sākotnēji bija cerības uz čempionu līgas vietu, tad tagad jādomā vai komanda vispār noturēsies TOP 10. Principā abām komandām ir ko pierādīt šajā mačā, it īpaši QPR, un tas mums sola interesantu sestienas pēcpusdienu.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Sestdien, 25.aprīlī

14:40 Southampton – Tottenham Hotspur

16:55 Queens Park Rangers – West Ham United

19:25 Manchester City – Aston Villa

Svētdien, 26.aprīlī

15:25 Everton – Manchester United

17:55 Arsenal – Chelsea