Premjerlīgā šodien Londonas superderbijs – ”Arsenal” pret ”Chelsea”

0 Komentāru
Premjerlīgā šodien Londonas superderbijs – ”Arsenal” pret ”Chelsea”
AFP/SCANPIX

Šodien, 19. janvārī, Anglijas Premjerlīgā tiks aizvadīti vairāki īpaši spraigi dueļi, to centrā Londonas derbijā tiksies ”Arsenal” un ”Chelsea” komandas, kas turnīra tabulā atrodas turpat blakus, ieņemot piekto un ceturto vietu.

Papildus tam ”Wolverhampton Wanderers” savā laukumā uzņems ”Leicester City” un līdere ”Liverpool” spēlēs ar ”Crystal Palace”.

Oskars Morozovs, TVPlay Sports komentētājs, par ”Wolverhampton Wanderers” – ”Leicester City” spēli:

”Cīņā par vietu desmitniekā 23.kārtas pirmajā spēlē tiekas sīkstie Vulverhemptonas Wanderers un neparocīgie Lesteras City. Abas komandas atrodas drošā attālumā no izkrišanas zonas, un arī no Eirokausu vietām, tomēr puslīdz droši var paredzēt, ka garlaicīga šī spēle nebūs. Abām komandām pēdējā laikā sniegums nav bijis izcils, tāpēc abām jācīnās par uzvarām, lai atgūtu stabilitāti un pārliecību par saviem spēkiem. Vulverhemptonas vilkiem par papildus motivāciju var kalpot tas, ka šosezon viņi Lesteras Lapsām zaudējuši jau divreiz un nav uzvarējuši šajā duelī kopš 2012.gada. Paredzu, ka bezvārtu neizšķirts bez bīstamiem momentiem un sitieniem pa vārtiem mums šajā spēlē nedraud.”

Oskars Morozovs, TVPlay Sports komentētājs, par ”Liverpool” – ”Crystal Palace” spēli:

”Lai arī Liverpool joprojām atrodas līderu pozīcijā, kokmanda nebūt nevar palepoties ar vieglu dzīvi – komandas lazaretē atrodoties teju vai visiem centra aizsargiem, tās sniegums piedzīvo grūtus laikus. Laikā, kad aizsardzības centrā jāspēlē pussargiem, un arī laukuma centrā ne viss ir ideāli, Liverpool ir grūtības ar sava potenciāla realizēšanu, un komanda var kļūt par upuri komandām, kas izmisumā cīnās par palikšanu Premjerlīgā, piemēram Crystral Palace. Roja Hodžsona no 18.vietas atrodas tikai četru punktu attālumā, tāpēc, lai justos droši, tai nepieciešami punktu, kur vien pie tiem var tikt. Un kāpēc gan tos neatņemt problēmu nomāktajiem Liverpool? Pēdējās trijās spēlēs gan Palace nav izdevies uzvarēt Jirgena Klopa vienību, ieskaitot šās sezonas pirmā apļa zaudējumu savā laukumā. Londonas klubs nav šosezon pati rezultatīvākā komanda, tāpēc, ja neatradīs iespēju un spēkus gūt vairāk par ierastajiem vārtiem, visticamāk, zaudēs komandai, kas ir šosezon otra rezultatīvākā.”

Jānis Vuguls, TVPlay Sports komentētājs, par ”Arsenal” – ”Chelsea” spēli:

”Pēc labā un cerību pilnā sezonas sākuma jauno treneru vadībā, saulainās dienas ir beigušās un pēc 22 kārtās savākto punktu skaita Anglijas Premjerlīgā, gan Arsenal, gan Chelsea ir turpat, kur bija pagājušajā sezonā ar Arsēnu Vengeru un Antonio Konti (ja pilnīgi precīzi, abām komandām tomēr ir par 1 punktu vairāk nekā pērn šajā laikā). Problēmas pietiek gan vienā gan otrā nometnē – lai arī Arsenal var lepoties ar kvalitāti uzbrukumā, pagaidām iegāz spēle aizsardzībā. Savukārt Chelsea ir stabils aizsardzības četrinieks, bet joprojām komanda nevar atrast piemērotu centra uzbrucēju, pēc papildinājuma izmisīgi lūkojoties šobrīd transfēru tirgū. Savstarpējā spēle sestdien ir laba iespēja pagriezt virzības vektoru vajadzīgajā virzienā, jo šis Londonas derbijs ir ļoti principiāls un pozitīvās emocijas pēc uzvaras šādos mačos allaž ir laba degviela  sezonas turpinājumam!”

Anglijas Premjerlīga kanālā TVPlay Sports un platformā TVPlay Premium:

·       Sestdien, 19.janvārī, 14:20 Wolverhampton Wanderers – Leicester City

·       Sestdien, 19.janvārī, 16:50 Liverpool – Crystal Palace

·       Sestdien, 19.janvārī, 19:20 Arsenal – Chelsea

0 Komentāru