Portugāles izlase ar mokām salauž Andoras pretestību
Ronaldu priecājas par vārtiem pret Andoru. (Foto: EPA/LETA)

Portugāles futbola izlase 2018.gada Pasaules kausa (PK) kvalifikācijas turnīra spēlē sestdien vien pēc Krištianu Ronaldu iešanas laukumā uz maiņu salauza Latvijas noslēdzošās pretinieces Andoras pretestību, kamēr Eiropas grands Nīderlande, visticamāk, nespēs kvalificēties finālturnīram.

B apakšgrupas mačā Portugāle viesos pieveica Andoru ar 2:0 (0:0), rezultātu atklājot 63.minūtē, kad izcēlās laukumā uz maiņu nākušais Ronaldu, bet vēlreiz atzīmējoties 86.minūtē, kad precīzs bija Andrē Silva. Tikmēr Šveice guva devīto panākumu deviņos mačos, ar 5:2 (3:0) mājās pārliecinoši pieveicot Ungāriju.

Šeit spēles ievadā Šveices labā vārtus guva Granits Džaka un Fabians Frejs, bet Stīvena Cubera vārti 43. un 49.minūtē jau deva 4:0 vadību. Mača turpinājumā šveiciešiem reizi izcēlās arī Stefans Lihtšteiners, kamēr Ungārijas labā precīzi bija Ričārds Guzmičs un Rolands Ugrajs.

Kā vēstīts, vēl vienā mačā, rādot nepārliecinošu sniegumu, deviņu zaudējumu sēriju pārtrauca Latvijas izlase, kas viesos cīnījās 0:0 (0:0) ar Fēru salām. Kopvērtējumā pirms pēdējās kārtas Šveicei ir 27 punkti deviņos mačos, ar 24 punktiem seko Portugāle, Ungārijai un Fēru salām ir attiecīgi desmit un deviņi punkti, bet Latvija un Andora iekrājušas pa četriem punktiem. Pēdējā kārtā notiks dueļi par pirmo, trešo un piekto vietu, Andorai otrdien viesojoties “Skonto” stadionā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.