Portugāles futbola izlases vārtsargs: Mēs respektējam Latvijas valstsvienību

0 Komentāru
Portugāles futbola izlases vārtsargs: Mēs respektējam Latvijas valstsvienību
Foto: REUTERS/SCANPIX

Pašreizējā Eiropas čempione futbolā Portugāle respektē Latvijas izlasi, taču piektdien gaidāmajā 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē ir noskaņojusies izcīnīt trīs punktus, norādīja šīs valstsvienības vārtsargs Betu.

Latvijas un Portugāles izlases piektdien tiksies “Skonto” stadionā. Šā mača neapšaubāma favorīte ir pašreizējā Eiropas čempione Portugāle, kuras rindās spēlē pasaules futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš arī ieradīsies Latvijas galvaspilsētā.

“Komanda ir vairāk nekā motivēta no Latvijas atvest trīs punktus. Katrs spēlētājs vēlas cīnīties par trofejām un uzvarām. Komanda grib uzvarēt, un ar šādu domu mēs gatavojamies katram mačam,” portāls “Abola.pt” citē Portugāles kluba Lisabonas “Sporting” vārtsargu Betu.

Betu norādīja, ka Portugāles komanda nedomā par dalību gaidāmajā Konfederāciju kausā, bet galveno uzmanību pašlaik vērš piektdienas cīņai ar Latviju. “Esam maksimāli noskaņojušies mačam ar Latviju, jo šī spēle mums ir ļoti svarīga. Pēc tam gan varēsim domāt par Konfederāciju kausu. Neskriesim notikumiem pa priekšu. Mūsu prioritāte ir kvalificēties nākamā gada Pasaules kausa izcīņai,” norādīja vārtsargs.

Portugāles valstsvienības futbolists arī atzina, ka pret Latviju sagaida sarežģītu spēli. “Tā būs grūta spēle. Latvija spēlēs savu skatītāju priekšā un centīsies mums sarežģīt dzīvi, cik vien iespējams. Viņiem ir gana labi spēlētāji. Mēs šo komandu respektējam, bet centīsimies mājās pārvest trīs punktus,” sacīja Betu. Pirmā apļa cīņā pērn novembrī portugāļi savās mājās uzvarēja ar 4:1.

0 Komentāru