Pols Ešvorts kļūst par FK Ventspils jauno galveno treneri

Komentāri
Pols Ešvorts kļūst par FK Ventspils jauno galveno treneri
Foto: F64

FK Ventspils oficiāli nosaucis vienības jauno galveno treneri. Par to kļuvis angļu speciālists Pols Ešvorts. Britu treneris jau iepriekš bijis komandas galva, kad to vadīja 2001. un 2002. gada sezonā.

Pols Ešvorts pirmo reizi Ventspils priekšgalā stājās 2001. gadā. Toreiz kurzemnieki bija ļoti tuvu savam pirmajam čempionu titulam vēsturē, bet iznākumā pašā sezonas izskaņā veiksme no mūsu kluba novērsās, un Ventspils kļuva par Latvijas vicečempioniem. Tomēr pēc kopējā speciālistu, žurnālistu un līdzjutēju sprieduma tieši Pola Ešvorta Ventspils tajā neaizmirstamajā gadā demonstrēja pašu kvalitatīvāko un skaistāko futbolu valstī. Nākamajā sezonā Ventspils atkal izcīnīja sudraba medaļas. 2003. gadā tieši Pola Ešvorta vadībā Ventspils pirmo reizi vēsturē iekļuva Latvijas kausa finālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc darba noslēgšanas Ventspilī Pols Ešvorts dažādos gados bija Latvijas klubu Rīga un Skonto priekšgalā, kā arī viņam ir darba pieredze Krievijas čempionāta klubā Rostov. Pēdējos gados angļu speciālists ar panākumiem strādāja vienā no Nigērijas futbola Akadēmijām, kur sagatavoja daudz talantīgus jaunos spēlētājus. Piemēram, visiem labi zināmais Ahmeds, kurš kurzemnieku sastāvā Latvijas čempionātā aizvadījis gandrīz 100 spēļu, – ir Akadēmijas audzēknis, kurā strādāja Pols Ešvorts. Turklāt angļu speciālists vadīja Nigērijas klubu Sunshine Stars.

FK Ventspils jaunā galvenā trenera Pola Ešvorta komentārs:

“Ļoti priecājos, ka liktenis mani atkal saveda ar Ventspili. Tas ir pirmais klubs manā dzīvē, kurā es strādāju par galveno treneri – tas neaizmirstas. Ventspils – tā ir mana dzimtā pilsēta, un esmu ļoti apmierināts, ka atkal tajā atrodos. Šeit es iepazinos ar savu sievu, šeit bija mūsu kāzas, šeit mums piedzima meita. Ventspilī man ir daudz draugu un paziņu, zinu daudzus līdzjutējus, zinu daudzus, ar ko nāksies strādāt. Protams, tā ir dzimtā man un manai ģimenei pilsēta!

Gribētu pateikties kluba vadībai par uzticēšanos. Pārrunas pagāja ātri, konstruktīvā gaisotnē, mēs mierīgi panācām kopēju valodu. Protams, Ventspils pašreiz pārdzīvo ne to vienkāršāko periodu, redzēju dažas dzeltenzilo spēles un priekšstats par komandu man ir. Pie tam komandā ir futbolisti, ar kuriem agrāk strādāju, viņu iespējas man ir zināmas.

Tagad nevaru prognozēt, kā mums noslēgsies sezona, bet vienu varu apstiprināt mūsu līdzjutējiem: Ventspils līdz pēdējam darīs visu, lai situāciju izlabotu. Mūsu uzdevums darīt maksimumu katrā mačā, katrā konkrētā mačā darīt visu, lai uzvarētu. Tuvākā spēle pret Mettu/LU – mēs sākam domāt tikai par to. Tagad izejam uz treniņu – no šā momenta nopietna gatavošanās spēlei ir sākusies!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl