Polijas futbola čempionātā uzvaras izcīna  Šteinbora “Jagiellonia” un Tobera “Lechia”

JAGIELLONIA.PL

Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” un pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” piektdien Polijas Ekstraklases devītajā kārtā svinēja uzvaras.

“Jagiellonia” mājās ar 1:0 (0:0) pārspēja Poznaņas “Lech”. Uzvarētājiem vārtus sargāja Šteinbors. Vienīgos vārtus 71.minūtē guva Hesuss Imass.

Savainotā Tobera pārstāvētā “Lechia” viesos ar 4:0 (2:0) sagrāva “Leczna”. Mājiniekiem divu minūšu laikā divas dzeltenās kartītes saņēma Janušs Gols, 35.minūtē atstādams savu komandu mazākumā.

Viesiem divus vārtus guva Flāviu Paišau, pa vieniem – Lukašs Zvolinski un Kacpers Sezonenko.

“Lechia” ar 16 punktiem deviņās spēlēs ieņem otro vietu, “Jagiellonia” ar 12 punktiem deviņos mačos ieņem piekto pozīciju, bet uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar 11 punktiem sešās cīņās ir septītā 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" aizvada pirmo maču bez Zubova

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi