Policija pārtraukusi bezvēsts pazudušā futbolista Salas meklēšanu

0 Komentāru
Policija pārtraukusi bezvēsts pazudušā futbolista Salas meklēšanu
REUTERS/SCAPNIX

Gērnsijas salas policija pārtraukusi bezvēsts pazudušā argentīniešu futbolista Emiliano Salas un lidmašīnas pilota Deiva Ibotsona meklēšanu.

Pirmdienas vakarā futbolists ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem aptuveni 20 kilometrus no Gērnsijas salas.

Turpmākajās dienās tika veikta apjomīga lidmašīnas meklēšana, taču tā bija bez rezultātiem, bet ceturtdien Gērnsijas policija paziņoja, ka tā pārtrauks meklēt lidaparātu.

Lai arī abi lidmašīnā esošie cilvēki ir bezvēsts pazuduši, viņi tiek uzskatīti par mirušiem.

“Kopumā esam meklējuši 24 stundas, bet trīs lidmašīnas un pieci helikopteri kopumā nolidojuši 80 stundas, tāpat iesaistītas bija divas dzīvības glābšanas laivas un palīdzējuši citi kuģi,” ceturtdien paziņoja policija. “Mēs esam izpētījuši visu pieejamo informāciju un arī zinām, kāds drošības ekipējums bija avarējušajā lidmašīnā, tāpēc esam pieņēmuši grūto lēmumu pārtraukt meklēšanu.”

“Izredzes izdzīvot šādos apstākļos ir niecīgas,” pauda policija.

Kārtības sargi gan uzsver, ka šai lietai nav pielikts punkts, tāpēc visi apgabalā iepeldošie peldlīdzekļi tiks informēti dot ziņu, ja pamanītas pazudušās lidmašīnas pēdas.

0 Komentāru