Bezvēsts pazudis “Ventspils” nigēriešu futbolists Akinjemi, meklēšanā iesaistīta arī policija

0 Komentāru
Bezvēsts pazudis “Ventspils” nigēriešu futbolists Akinjemi, meklēšanā iesaistīta arī policija
EPA/SCANPIX

Pirmdien, 6. augustā, “Ventspils” futbolists Adeleke Akinjemi neieradās uz autobusu, lai dotos uz Latvijas kausa ceturtdaļfināla maču Liepājā. Arī vēlāk komandai nav izdevies ar futbolistu sazināties. Klubs par notikušo ziņojis policijai.

“Ventspils” klubs ziņo, ka sastapies ar unikālu, ekstraordināru un pēc būtības neizskaidrojamu situāciju, kurai civilizētā sabiedrībā (un futbola, saprotams, arī) ārkārtīgi smagi noticēt un pēc būtības pat nevar stādīties priekšā.

Komandā pazudis futbolists – 19 gadus vecais nigēriešu uzbrucējs Adeleke Akinjemi. Pirmdien, 6. augustā, viņš neieradās noteiktajā laikā uz kluba autobusu, kurš devās uz Liepāju uz Latvijas kausa ceturtdaļfināla maču. Pēc tam futbolists “neizgāja uz kontaktu”, atstājot savu dzīvesvietu, un kluba pārstāvjiem nav zināma viņa atrašanās vieta. Klubs jau vērsies policijā un cenšas noteikt Adelekes atrašanās vietu.

Komandas pārstāvji vēršas pie visiem, kam varētu būt zināms jel kaut kas par futbolistu, un lūdzam dalīties ar mums ar visu iespējamo informāciju. Zvanīt var pa tālr.: +371 26349690. “Ventspils” pārstāvji jau iepriekš ir pateicīgi visiem, kuri atsauksies un palīdzēs mums tikt skaidrībā šajā ārkārtēji nepatīkamajā un samezglotajā situācijā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Signe Šteinberga Skaties.lv pastāstīja, ka FK “Ventspils” iesniegums ir saņemts un šobrīd policija palīdz noskaidrot futbolista pazušanas apstākļus.

0 Komentāru