Pieredzējušais Riberī pievienojies Itālijas A sērijas klubam “Fiorentina”

0 Komentāru
Pieredzējušais Riberī pievienojies Itālijas A sērijas klubam “Fiorentina”
AFP/SCANPIX

Francijas futbola izlases pieredzējušais spēlētājs Franks Riberī trešdien ieradās Itālijā, lai veiktu medicīniskās pārbaudes “Fiorentina” klubā, bet īsi pēc tam Itālijas A sērijas komanda nāca klajā ar oficiālu paziņojumu par futbolista pievienošanos vienībai.

Itālijas A sērijas klubs “Fiorentina” jau iepriekš tika piesaukts kā nākamā futbolista mājvieta, bet tagad jau noskaidrojies, ka Riberī vairs atlika veikt pēdējās formalitātes pirms pievienošanās jaunajai komandai, kas notika īsi pēc medicīnisko pārbaužu veikšanas.

Riberī pēdējās 12 sezonas aizvadīja Vācijas flagmanī Minhenes “Bayern”, kura rindās šajā laika posmā kopumā izcīnīja 23 trofejas.

Kā ziņo Itālijas mediji, vienošanās starp abām pusēm panākta otrdienas vēlā vakarā, bet jau ceturtdien plānots prezentēt spēlētāju plašākai sabiedrībai. Arī Riberī un viņa sievas publicētās bildes sociālajos tīklos apstiprināja iepriekš minēto.

Gala lēmumu futbolistam palīdzēja pieņemt Luka Toni, kurš pirms došanās uz “Bayern” spēlēja tieši “Fiorentina” rindās.

“Es runāju ar Luku, un viņš teica, ka “Fiorentina” ir lielisks klubs, tāpat arī pilsēta esot skaista,” teica Riberī. “Man patīk pilsēta un es nedaudz protu arī itāļu valodu, tāpēc ticu sagaidu siltu uzņemšanu.”

Tiek lēsts, ka Riberī parakstījis divu gadu līgumu par 4,5 miljoniem eiro sezonā, bet kontraktā tika iekļauti vairāki punkti, par kuru izpildi viņam iespējams saņemt vēl papildu bonusus.

Arī “Fiorentina” sporta direktors Daniēls Pradē jau pagājušajā nedēļā apstiprināja, ka viņa pārstāvētais klubs ļoti vēlas iegūt Riberī.

“Mēs ļoti vēlamies viņu savā komandā, tomēr mēs nevaram Riberī piedāvāt desmitus miljonus kā to dara Arābu vai Krievijas komanda. Ja viņš aizvien vēlas spēlēt augstākajā līmenī, “Fiorentina” viņu gaidīs atplestām rokām,” iepriekš teica Pradē.

Riberī kopā ar “Bayern” izcīnīja deviņus bundeslīgas uzvarētāja titulus, kā arī triumfēja Čempionu līgā kopā ar Bavārijas klubu pēc ierašanās Vācijā no Marseļas “Olympique” 2007.gadā. Tikmēr Francijas izlasē viņš pēdējo reizi spēlēja 2014.gadā, bet kopumā valstsvienības kreklā viņš aizvadījis 84 spēles.

Iepriekšējā sezonā “Fiorentina” A sērijā finišēja 16.vietā, bet šo sezonu sāks ar maču savā laukumā pret “Napoli” nākamajā nedēļas nogalē.

0 Komentāru