Pieci vārti jebkurai gaumei – “Manchester United” pārliecinoši apspēlē “Newcastle”

IMAGO IMAGES / SCANPIX

“Manchester United” ceturtdien Anglijas Premjerlīgas mačā savā “Old Trafford” stadionā pārliecinoši ar 4:1 apspēlēja “Newcastle United”.

Pirmie vadībā izvirzījās viesi – 17.minūtē Metjū Longstafs no soda laukuma vidus sita garām Davidam de Hea. Pēc septiņām minūtēm Antonī Marsiāls ar sitienu tuvajā vārtu stūrī panāca neizšķirtu 1:1.

36.minūtē 18 gadus vecais Sarkano Velnu uzbrucējs Meisons Grīnvuds trieca bumbu zem pārliktņa, vadībā izvirzot mājniekus. Puslaika izskaņā Markuss Rašfords ar galvu guva trešos vārtus, un otrā puslaika sākumā ar saviem otrajiem vārtiem punktu mačam pielika Marsiāls.