Pieaudzis pieprasījums pēc EČ pārsteiguma autores Islandes futbola izlases krekliem

Pievienot komentāru
Pieaudzis pieprasījums pēc EČ pārsteiguma autores Islandes futbola izlases krekliem
Foto: REUTERS/ SCANPIX ()

Pēc lieliskā Islandes futbola izlases snieguma Francijā notiekošajā Eiropas čempionātā pamatīgi pieaudzis pieprasījums pēc šīs komandas zilajiem spēļu krekliem.

Islandes futbola izlase, kas kontinenta meistarsacīkstēs vēl nekad nebija spēlējusi, šobrīd pārsteidzoši sasniegusi Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu, kur tā svētdien tiksies ar mājinieci Franciju.

Šāds veiksmes stāsts radījis pamatīgu noslodzi Islandes izlases formastērpu ražotāja ERREA un to izplatītāja Ehf mājaslapām, kā rezultātā visi komandas krekli ir izpirkti.

“Esam saņēmuši ļoti daudz e-pasta un Facebook vēstuļu. Viss ir izpārdots,” pauda Islandes futbola izlases preses sekretārs Omārs Smarasons. “Pieprasījums ir pieaudzis par 1800%, nekā iepriekš bija plānots, kas, protams, ir labas ziņas.”

“Mums ir pilnīga pārliecība ERREA uzņēmumā, un esam droši, ka šī kompānija spēs ar krekliem nodrošināt visus gribētājus,” izteicās Smarasons.

Pamatīgu pieprasījuma pieaugumu Islandes izlases krekli un atribūtika piedzīvoja pēc tam, kad šī komanda astotdaļfinālā sensacionāli ar 2:1 pārspēja Angliju.

Zīmīgi, ka līdzīgs liktenis šogad piemeklēja arī Puma kompāniju, jo tās atbalstītā Lesteras City komanda triumfēja Anglijas premjerlīgā. Pieprasījums ilgu laiku bija krietni lielāks nekā piedāvājums, un četrus mēnešus pirms sezonas beigām bija izpārdoti visi krekli.