Pertijam vienas spēles diskvalifikācija par asumiem “Valmieras” – “Liepājas” spēlē

Pievienot komentāru
Pertijam vienas spēles diskvalifikācija par asumiem “Valmieras” – “Liepājas” spēlē
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

“Valmieras” komandas galvenais treneris Tamazs Pertija saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju par iesaistīšanos asumos pirmdien notikušajā virslīgas mačā, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja.

Jau ziņots, ka pirmdien emocijām piesātinātā spēlē “Valmiera” viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Liepāju”.

Neizšķirtu “Liepājai” ar realizētu “pendeli” pirmā puslaika kompensācijas laikā panāca Dodo. Viņš pie šādas iespējas tika, jo soda laukumā iepriekš teatrāli krita Artūrs Karašausks. Ar to mierā nebija Karašauska bijušais treneris un šobrīdējais “Valmieras” stūrmanis Pertija, kurš, neraugoties uz kolēģu pūliņiem viņu apturēt, rāvās laukumā, lai epizodi pārspriestu ar Karašausku un Marko Šimiču.

Pertija pēc iesaistīšanās asumos tika izraidīts no spēles.

LFF DK, iepazīstoties ar virslīgas čempionāta spēļu protokoliem un delegātu ziņojumiem, vienbalsīgi nolēmusi Pertiju diskvalificēt uz vienu spēli. Diskvalifikācija piemērota pēc disciplinārā reglamenta pielikuma 19.4.punkta, kas par izteiktiem draudiem paredz trīs maču diskvalifikāciju un 170 eiro sodu. DK, ņemot vērā iesaistītās puses vainas pakāpi un sacensību rangu, kurās attiecīgais pārkāpums tika veikts, var attiecīgi samazināt sodu un šoreiz tas arī darīts, tāpēc piespriesta vienas spēles diskvalifikācija.

LFF arī ziņo, ka divu spēļu diskvalifikāciju saņēmis Marks Kurtišs (“Jelgava”), kuram sezona līdz ar to ir noslēgusies. Vienas spēles diskvalifikācija piemērota Andrim Krušatinam (“Jelgava”), Žiljēnam Selestīnam (“Valmiera”) un Aliunam Ndojē (“Liepāja”). LFF DK arī ziņo, ka vienas spēles diskvalifikāciju izcietis “Liepājas” galvenais treneris Dmitrijs Mološs.