Komentāri
Pertija oficiāli kļuvis par futbola kluba FK Liepāja galveno treneri
Foto: F64

Gruzīnu speciālists Tamazs Pertija kļuvis par FK Liepāja futbola komandas galveno treneri, otrdien pavēstīja klubs. Nākamajā sezonā Pertijas palīgi būs Mareks Zuntners un vārtsargu treneris Viktors Spole.

Pašlaik 41 gadu vecais Pertija spēlētāja karjeras laikā pārstāvēja Gruzijas, Moldovas, Baltkrievijas un Latvijas klubus, bet visu trenera karjeru pavadījis Latvijā. Trenera gaitas Pertija sāka Daugavpilī, bet kopš 2011. gada strādāja Skonto sistēmā – vispirms Olimpā, bet kopš 2013. gada Skonto galvenajā komandā. Lai arī šī trenera vadībā skontieši demonstrēja kvalitatīvu sniegumu un tika uzskatīti par čempionāta galvenajiem favorītiem, trīs gadus pēc kārtas komanda Latvijas virslīgā ierindojās otrajā vietā. Ieilgušo finansiālo problēmu dēļ šosezon Skonto nesaņēma licenci dalībai virslīgā.

FK Liepāja pērn savā otrajā sezonā triumfēja čempionātā, bet šo sezonu noslēdza vien ceturtajā pozīcijā, no čempiones Jūrmalas Spartaka atpaliekot par 16 punktiem. Šīs sezonas virslīgas čempionāta ceturtajā aplī Kurzemes klubs nopelnīja vien sešus punktus.

Lasi vēl