Komentāri
Pelegrīni pielej eļļu ugunij: Manchester City var uzvarēt Čempionu līgā
Foto: AFP/SCANPIX

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Manchester City var uzvarēt UEFA Čempionu līgā, uzskata komandas galvenais treneris Manuels Pelegrīni.

City UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē otrdien savā laukumā ar 1:0 pārspēja seškārtējo Francijas čempionvienību Parīzes Saint-Germain, divu spēļu summā nodrošinot panākumu ar 3:2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Protams, ka mēs varam uzvarēt Čempionu līgā, kas ir viens no kluba mērķiem katru gadu. Dažādu iemeslu dēļ esam saņēmuši bargu kritiku, bet ar katru gadu mēs augam. Esmu pārliecināts, ka mērķis ir uzvarēt Čempionu līgā, bet uzvara nenozīmē, ka viss ir beidzies, jo ir nepieciešams progresēt no sezonas uz sezonu,” pēc cīņas atzina Pelegrīni.

Tikmēr PSG līderis Zlatans Ibrahimovičs ir sarūgtināts par piedzīvoto zaudējumu, jo komanda ticējusi, ka var iekļūt pusfinālā. “Tomēr nekad nevar zināt, kā notiks. Ir komandas, kas centušās un centušās uzvarēt Čempionu līgā, pēc desmit gadiem tām tas ir izdevies,” uzsvēra zviedru uzbrucējs.

Savukārt PSG galvenais treneris Lorāns Blāns izvairījās atbildēt, vai zaudējuma iemesls ir Francijas augstākās līgas zemais līmenis, ja salīdzina ar Anglijas premjerlīgu. “Līgas ir tādas, kādas tās ir, bet Čempionu līgā katru gadu ir teju vieni un tie paši pusfinālisti. Ir trīs klubi, kas tur ir katru gadu, un ceturtais ir kāds “viesis”. Šoreiz tie būs City, ar ko viņus apsveicu. Tie varējām būt arī mēs, bet mums daudz kā pietrūka, lai sasniegtu pusfinālu,” teica Blāns.

Lasi vēl