Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas spēlē grūtu uzvaru izcīnījusi pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas savā laukumā ar 4:2 apspēlēja ”Watford” futbolistus.

Jau spēles 11. minūtē ar ļoti skaistiem vārtiem atzīmējās ”Chelsea” spāņu pussargs Pedro, kurš teicami raidīja bumbu ”Watford” cietoksnī, izdarot sitienu aptuveni no 25 metriem. Tomēr pirmā puslaika kompensācijas laikā Abdulajs Dukurē panāca 1:1 uz tablo. Otrajā puslaika sākumā Roberto Pereira noslēdza lielisku ”Watford” pretuzbrukumu, izvirzot vadībā viesus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Pedro šedevrs, “Chelsea” atspēlējas un ”izvelk” uzvaru pār ”Watford”

“Chelsea” prata atgūties –  71. minūtē Pedro izkārtoja vārtu guvumu partnerim – bumbu teicami ar galvu viesu cietoksnī raidīja Mičī Bačuaji, panākot 2:2. Tomēr spēles drāma ar to nebija beigusies – 87. minūtē pēc elegantas Vilijana piespēles ”Chelsea” uzvaru izrāva aizsargs Aspilikveta, bet 94. minūtē punktu uz ”i” uzlika Mičī Bačuaji – 4:2. Līdz ar to ”Chelsea” pārtrauca divu zaudējumu sērija, kādā komanda nebija iedzīvojusies kopš pērnās sezonas sākuma.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl