Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas spēlē grūtu uzvaru izcīnījusi pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas savā laukumā ar 4:2 apspēlēja ”Watford” futbolistus.

Jau spēles 11. minūtē ar ļoti skaistiem vārtiem atzīmējās ”Chelsea” spāņu pussargs Pedro, kurš teicami raidīja bumbu ”Watford” cietoksnī, izdarot sitienu aptuveni no 25 metriem. Tomēr pirmā puslaika kompensācijas laikā Abdulajs Dukurē panāca 1:1 uz tablo. Otrajā puslaika sākumā Roberto Pereira noslēdza lielisku ”Watford” pretuzbrukumu, izvirzot vadībā viesus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Pedro šedevrs, “Chelsea” atspēlējas un ”izvelk” uzvaru pār ”Watford”

“Chelsea” prata atgūties –  71. minūtē Pedro izkārtoja vārtu guvumu partnerim – bumbu teicami ar galvu viesu cietoksnī raidīja Mičī Bačuaji, panākot 2:2. Tomēr spēles drāma ar to nebija beigusies – 87. minūtē pēc elegantas Vilijana piespēles ”Chelsea” uzvaru izrāva aizsargs Aspilikveta, bet 94. minūtē punktu uz ”i” uzlika Mičī Bačuaji – 4:2. Līdz ar to ”Chelsea” pārtrauca divu zaudējumu sērija, kādā komanda nebija iedzīvojusies kopš pērnās sezonas sākuma.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl