Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas spēlē grūtu uzvaru izcīnījusi pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas savā laukumā ar 4:2 apspēlēja ”Watford” futbolistus.

Jau spēles 11. minūtē ar ļoti skaistiem vārtiem atzīmējās ”Chelsea” spāņu pussargs Pedro, kurš teicami raidīja bumbu ”Watford” cietoksnī, izdarot sitienu aptuveni no 25 metriem. Tomēr pirmā puslaika kompensācijas laikā Abdulajs Dukurē panāca 1:1 uz tablo. Otrajā puslaika sākumā Roberto Pereira noslēdza lielisku ”Watford” pretuzbrukumu, izvirzot vadībā viesus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Pedro šedevrs, “Chelsea” atspēlējas un ”izvelk” uzvaru pār ”Watford”

“Chelsea” prata atgūties –  71. minūtē Pedro izkārtoja vārtu guvumu partnerim – bumbu teicami ar galvu viesu cietoksnī raidīja Mičī Bačuaji, panākot 2:2. Tomēr spēles drāma ar to nebija beigusies – 87. minūtē pēc elegantas Vilijana piespēles ”Chelsea” uzvaru izrāva aizsargs Aspilikveta, bet 94. minūtē punktu uz ”i” uzlika Mičī Bačuaji – 4:2. Līdz ar to ”Chelsea” pārtrauca divu zaudējumu sērija, kādā komanda nebija iedzīvojusies kopš pērnās sezonas sākuma.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl