Pēc futbola mača Katalonijas policija sit ”Chelsea” fanus ar gumijas stekiem

2 komentāri

Pēc UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla mača starp ”Barcelona” un Londonas ”Chelsea” brīdī, kad līdzjutēji devās prom no stadiona, tos sāka skaldīt ar gumijas stekiem. ”Chelsea” klubs vērsās pie līdzjutējiem ”Twitter” kontā.

”Mēs esam lietas kursā, ka stadiona pamešanas laikā daži mūsu komandas līdzjutēji guva traumas. Lūdzam jūs ziņot mums par šo notikumu, lai mēs varētu attiecīgi rīkoties.”

Pēdējo ceļazīmi uz UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu trešdien vakarā izcīnīja ”Barcelona” komanda, kas astotdaļfinālā ar 3:0 pārspēja Londonas ”Chelsea”, divu spēļu summā triumfējot ar 4:1.

Jau mača otrajā minūtē Lionels Mesi atklāja rezultātu, kad pēc lieliskas Luisa Svaresa piespēles pārspēja Tibo Kurtuā no ļoti asa leņķa. Pie sasniegtā ”Barcelona” neapstājās un pēc ātra Mesi reida skaistus vārtus 20. minūtē guva talantīgais Dembelē.

Pēcāk spēle izlīdzinājās, arī Antonio Kontes vadītajai ”Chelsea” komandai veidojot bīstamus uzbrukumus. Puslaika izskaņā Markusa Alonso brīvsitiens norībināja mājinieku vārtu konstrukciju.

Otrajā puslaikā ”Barcelona” atdeva iniciatīvu pretiniekiem. Lai gan ”Chelsea” uzbruka vairāk, vārtus atkal guva mājinieki – Mesi 63.minūtē realizēja vēl vienu ātru pretuzbrukumu un guva savus 100. vārtus UEFA Čempionu līgā. Turpinājumā klubi aizvadīja līdzvērtīgu cīņu un rezultāts vairāk nemainījās.