Pēc diviem mēnešiem paziņots oficiālais “Fiorentina” kapteiņa Astori nāves iemesls

0 Komentāru

Pirms diviem mēnešiem traģiski bojā gājušais Itālijas futbolists un valsts augstākās līgas komandas Florences “Fiorentina” kapteinis Davide Astori mira no sirds aritmijas, ziņo Itālijas medijs “Corriere della Sera”.

Jau vēstīts, ka Itālijas izlases kādreizējais spēlētājs un “Fiorentina” kapteinis 4.martā tika atrasts miris Udīnes viesnīcā pirms Itālijas A sērijas spēles pret vietējo “Udinese”.

Pēc līķa sekcijas veikšanas tika konstatēts, ka Astori bija sirds aritmija jeb sirds nevienmērīga un paātrināta darbība.

Sākotnējais slēdziens norādīja, ka 31 gadu vecais futbolists miris pēc sirdsdarbības palēnināšanās tiktāl, ka tā apstājusies pilnībā. Tomēr situācija izrādījās pretēja, un viņa sirdsdarbība strauji paātrinājās, nevis samazinājās.

Tāpat pēc sekcijas secināts, ka Astori sirds apstāšanās brīdī nebija aizmidzis un, iespējams, varēja tikt izglābts, ja viņam blakus būtu bijis kāds istabas biedrs. Viņš tobrīd savā viesnīcas numuriņā atradās vienatnē.

“Fiorentina” klubs Astori vārdā pārdēvēja arī savu treniņlaukumu.

Profesionāla futbolista karjeru Astori sāka 2006.gadā “AC Milan” rindās, pēc tam tiekot izīrēts zemāku līgu vienībām. Savukārt 2008.gadā viņš pārcēlās uz “Cagliari”, kur nospēlēja sešas sezonas, 178 spēlēs gūstot trīs vārtus.

Savukārt 2014.gadā futbolists pārcēlās uz “AS Roma”, kur nospēlēja vienu sezonu, bet 2015.gadā pievienojās “Fiorentina” klubam, kurā pirmajā gadā bija uz īres tiesībām, pēc tam Florences komandai viņu izpērkot.

“Fiorentina” rindās Astori šosezon aizvadīja 27 spēles, gūstot vienus vārtus.

Pirms šīs sezonas Astori tika iecelts par “Fiorentina” kapteini.

Tāpat Astori 2010.gadā pirmo reizi tika izsaukts uz Itālijas izlasi, kurā debitēja gadu vēlāk, kopš tā laika piedaloties 14 mačos.

0 Komentāru