Stērlinga divi vārti sekmē “City” panākumu pret “Crystal Palace”

PREMIERLEAGUE

Kārtējo uzvaru Anglijas Premjerlīgā izcīnījusi Mančestras “City”, kas ar 3:1 pārspēja “Crystal Palace”. Divi mančestriešu vārti Rahīma Stērlinga kontā.

Spēles rezultātu pēc izcilas Kevina De Bruines tālās piespēles futbolists atklāja mača 15.minūtē, savukārt 63.minūtē viņš dubultoja “City” pārsvaru. 81 minūtē “Crystal Palace” gan izdevās samazināt deficītu, precīzs Luka Milojēvičš, tomēr 90.minūtē Mančestras handikapu atguva Gabriels Žesuss.

Stērlings Premjerlīgā šosezon izcēlies jau ar 17 precīziem sitieniem, kļūstot par trešo dalīti labāko bombardieri čempionātā.

Iegūtā 27.uzvara 33 spēlēs “City” atkal ļauj atgūt līgas tabulas līderpozīcijas. Šovakar laukumā dodas arī komandas sīvākā konkurente “Liverpool”, kurai cīņa pret Londonas “Chelsea”.