Ronaldu ar “hat-trick” ievelk “Juventus” Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

4 komentāri
UEFA

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Turīnas “Juventus” ar 3:0 pārspēja Madrides “Atletico” un iekļuva ceturtdaļfinālā (divu spēļu summā 3-2). Visi trīs “Juventus” vārti leģendārā Krištianu Ronaldu kontā.

Kā zināms, pirms trim nedēļām Madridē “Juventus” piedzīvoja zaudējumu ar 0:2, šķietami sarežģījot savas ceturtdaļfināla izredzes.

Pirmā bumba “Atletico” vārtos nonāca jau pirmajās minūtēs, taču tā netika ieskaitīta pārkāpuma dēļ.

Un tad sākās Ronaldu izrāde… 27.minūtē portugālis guva skaistus vārtus ar galvu. Jau 48.minūtē viņa raidījumu atvairīja Jans Oblaks, tomēr izrādījās, ka bumba bijusi vārtos – 2:0.

Šāds rezultāts pamatlaika beigās liktu komandām aizvadīt papildlaiku, taču 86.minūtē Ronaldu ar realizēta 11 metru soda sitiena palīdzību guva savus trešos vārtus spēlē, kas arī izrādījās izšķirošie mačā un divu spēļu summā.

Ceturdaļfinālā “Juventus” spēlēs jau trešo sezonu pēc kārtas.