Parīzes “Saint Germain” piedzīvo lielāko sakāvi Francijas čempionātā kopš 2000.gada

LIGUE 1

Pamatīgu zaudējumu Francijas “Ligue 1” piedzīvojusi pārliecinošā līgas līdere Parīzes “Saint Germain”, kas ar 1:5 piekāpās vicelīderei “Lille”.

Mačā PSG bija iespēja priekšlaicīgi nodrošināt titulu, taču viss izvērtās citādāk. Pateicoties Tomā Menjē sitienam savos vārtos, “Lille” izvirzījās vadībā jau septītajā minūtē, tomēr četras minūtes vēlāk parīzieši spēja izlīdzināt rezultātu.

36.minūtē vārtu guvēja Huana Bertana rupjības dēļ “Saint Germain” palika mazākumā, savukārt otrajā puslaikā “Lille” pretinieku vārtos raidīja četras bumbas.

Iepriekšējo reizi “Saint Germain” Francijas čempionātā piecus vārtus ielaida tālajā 2000.gada decembrī. Sakāve gan neliedz saglabāt pārliecinošu vadību “Ligue 1” kopvērtējumā, spēles uzvarētāju “Lille” apsteidzot par 17 punktiem. Šajā sezonā Parīzes komandai tas bija tikai otrais zaudējums.