“Liverpool” ar diviem vārtiem trīs minūšu intervālā pārspēj “Chelsea”

PREMIERLEAGUE

Anglijas Premjerlīgā aktīvu cīņu par titulu turpina “Liverpool” , kas ar 2:0 pārspēja Londonas “Chelsea”.

Abi vārti tika gūti trīs minūšu laikā otrā puslaika sākumā. Vispirms Sadio Manē 51.minūtē atklāja spēles rezultātu, tikmēr Muhameds Salāhs 53.minūtē ar izcilu tālšāvienu panāca 2:0. “Chelsea” mača turpinājumā nespēja atrast veidus kā pārspēt Alisonu un ar zaudējumu pārtrauca trīs panākumu sēriju.

Līdz ar to “Liverpool” ar 26 panākumiem 34 spēlēs atgriežas nosacītajā līgas līderpozīcijā. Konkurente “City”, kura šodien pārspēja “Crystal Palace”, aizvadījusi par spēli mazāk un no liverpūliešiem atpaliek vien divus punktus.

Tikmēr “Chelsea” ar 86 punktiem saglabā ceturto vietu (pēdējā ceļazīme uz Čempionu līgas grupu turnīru), taču tuvākā sekotāja Mančestras “United” aizvadījusi par spēli mazāk un arī atpaliek tikai par diviem punktiem.