Koutinju divi vārti; laukuma saimniece Brazīlija ar pārliecinošu uzvaru iesāk ”Copa America”

AP/SCANPIX

Veiksmīgi ”Copa America” turnīru iesākusi mājiniece Brazīlija, kas turnīra atklāšanas spēlē ar 3:0 pieveica Bolīvijas izlasi. Divus vārtus Brazīlijas labā guva ”Barcelona” pussargs Filipe Koutinju.

Brazīlija spēli iesāka nosacīti gausi, jo visi vārti tika gūti pēc puslaika pārtraukuma, tomēr notikumus laukumā kontrolēja visu spēli.

Pirmos vārtus 50. minūtē Koutinju guva no 11 metru atzīmes, kad ar atkārtojuma palīdzību tika noteikts, ka bolīviešu aizsargs spēlējis ar roku. Otros vārtus pēc elegantas Roberto Firminu piespēles ar galvu guva tas pats Koutinju, savukārt trešos ar teicamu sitienu guva Brazīlijā spēlējošais Evertons.

Jāatgādina, ka Brazīlija turnīru aizvada bez sava potenciālā izlases līdera Neimara, kurš pārbaudes spēlē iedzīvojās kārtējā savainojumā, tādēļ turnīrs iet secen.

Nākamā ”Copa America” spēle jau šodien plkst. 22:00 pēc Latvijas laika. Tajā spēkus mēros Venecuēlas un Peru valstvienības.