“Chelsea” pārbaudes spēlē piekāpjas Japānas čempioniem

CHELSEA FC

Gatavošanos jaunajai premjerlīgas sezonai turpina Londonas “Chelsea”, kas piektdien Jokohamā ar 0:1 piedzīvoja zaudējumu pret Japānas čempioniem Kavasaki “Frontale”.

Uzvaru nesošos vārtus “Frontale” rindās 86. minūtē guva brazīliešu uzbrucējs Leandro Damiao, ar galvu no vārtu priekšas pārspējot Vilfredo Kabalero.

Zīmīgi, ka 65. minūtē debiju “Chelsea” piedzīvoja 20 gadus vecais amerikāņu pussargs Kristians Pulišičs, kuru Londonas klubs janvārī par 65 miljoniem eiro iegādājās no Vācijas Bundeslīgas komandas Dortmundes “Borussia”.

Gatavošanās posmā Frenka Lamparda vadītā komanda aizvadījusi jau trīs spēles, kurās, neskaitot šodienas zaudējumu, pieveikts Īrijas klubs “St. Patricks” (0:4), kā arī nospēlēts neizšķirti pret citu Īrijas komandu “Bohemians” no Dublinas.

Jauno premjerlīgas sezonu “Chelsea” uzsāks 11.augustā pret Ņūkāslas “United”.