Beļģu futbolists Karasko Ķīnā ar stūra sitiena palīdzību gūst neticamus vārtus

Ar fantastisku vārtu guvumu sestdien Ķīnas Superlīgā izcēlies beļģu futbolists Janiks Karasko, taču viņa pārstāvētais Daliaņas “Yifang” nospēlēja neizšķirti ar Tiaņdzjiņas “Teda” (3:3).

Attiecīgajā mačā 25 gadus vecais futbolists izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, no kuriem pirmais izrādījās neticami precīzs.

26. minūtē Karasko izpildīja stūra sitienu, kuru spēlētājs izlēma raidīt nevis soda laukumā, bet gan vārtu virzienā. Mēģinājums izrādījās veiksmīgs, un bumba nokļuva vārtu “devītniekā”, atstājot pretinieku vārtsargu bezspēcīgu.

Otros vārtus spēlētājs guva 49.minūtē, panākot neizšķirtu (2:2), taču līdz spēles beigām komandas vēlreiz apmainījās ar precīziem sitieniem, maču noslēdzot ar 3:3.

“Yifang” pēc aizvadītām 19 spēlēm Superlīgas tabulā atrodas astotajā vietā, taču Karasko ar 13 vārtu guvumiem dala trešā rezultatīvākā spēlētāja godu līgā.

Iepriekš futbolists pārstāvēja Madrides “Atletico”, kā arī aizvadījis 36 spēles Beļģijas futbola izlasē, kurās gūti pieci vārti.