35 gadus vecais PSG aizsargs Alvešs realizē fantastisku tālšāvienu no gandrīz 30 metriem

3 komentāri
SAINT-GERMAIN

Francijas “Ligue 1” sezonas trešo zaudējumu piedzīvojusi Parīzes “Saint-Germain”, piekāpjoties “Nantes” ar 2:3 un joprojām nespējot priekšlaicīgi nodrošināt čempionu titulu. Ar fantastisku vārtu guvumu izcēlies komandas aizsargs Dani Alvešs.

Spēlēs 19.minūtē Brazīlijas futbola izlases aizsargs izmantoja iespēju no aptuveni 30 metru attāluma izpildīt tālsitienu, kas bija negaidīti precīzs un ļāva komandai izvirzīties vadībā ar 1:0. Futbolistam tas bija sezonas pirmais vārtu guvums Francijas čempionātā.

Tomēr līdz 52.minūtei “Nantes” spēja atbildēt ar trim vārtiem, mača turpinājumā ielaižot tikai vienus un nodrošinot panākumu. Līgas lejas galā esošajai komandai uzvara palīdzēja kopvērtējumā pakāpties uz 14.vietu. Tikmēr PSG joprojām ir pārliecinošā vadībā un jebkurā nākamajā spēlē oficiāli nodrošinās otro titulu pēc kārtas un astoto kopumā.

Jau ziņojām, ka iepriekšējā spēlē parīzieši piedzīvoja katastrofālu zaudējumu pret “Lille”, savukārt UEFA Čempionu līgā tie apstājās jau astotdaļfinālā, negaidīti piekāpjoties Mančestras “United”.