Pasaules kausa galvenie favorīti ir Brazīlija ar Neimāru un Vācija ar Noieru priekšgalā

2 komentāri
Pasaules kausa galvenie favorīti ir Brazīlija ar Neimāru un Vācija ar Noieru priekšgalā
AFP/SCANPIX

Jau šonedēļ Krievijā sāksies Pasaules kausa izcīņa futbolā, kurā bukmeikeri par neapstrīdamiem favorītiem uzskata Brazīlijas un Vācijas izlases ar pēc savainojumiem atlabušajiem komandu līderiem Neimāru un  Manuelu Noieru priekšgalā.

Pēdējā pusgada laikā starp turnīra favorītiem izkristalizējies lielais četrinieks – Brazīlija, Vācija, Spānija un Francija. No šīm komandām mazliet atpaliek Lionela Mesi Argentīna un talantīgā Beļģijas izlase.

Brazīlija jau vairākas kārtas pirms kvalifikācijas turnīra beigām nodrošināja vietu finālturnīrā. Tomēr galvenā labā ziņa komandais bija tās līdera Neimāra atgriešanās laukumā. Pārbaudes spēlē ar Horvātiju Neimārs nāca uz maiņu otrā puslaika sākumā, un ar gūtiem vārtiem palīdzēja Brazīlijai izcīnīt uzvaru ar 2:0.

Arī Vācijas izlases sastāvā atgriezies viens no tās līderiem Manuels Noiers. Minhenes “Bayern” vārtsargs bija laukumā pārbaudes spēlē 2.jūnijā, palīdzot Vācijai ar 2:1 uzvarēt Sauda Arābiju, tiekot pie pirmā panākuma kopš 2017.gada oktobra.

Bukmeikeru vidū liela vienprātība ir ne tikai par lielo četrinieku un sekojošajām Argentīnas un Beļģijas izlasēm. TOP 10 komandu sarakstu noslēdz Anglija, Portugāle, Urugvaja un Horvātija.

2 komentāri