Pārtraucot turnīru, “Club Brugge” pasludināta par Beļģijas čempioni futbolā

Pievienot komentāru
Pārtraucot turnīru, “Club Brugge” pasludināta par Beļģijas čempioni futbolā
INSTAGRAM

Pārtraucot turnīru, “Club Brugge” pasludināta par 2019./2020.gada sezonas Beļģijas čempioni futbolā, informē meistarsacīkšu rīkotāji.

Pēc 29 nospēlētām kārtām Briges komanda bija pārliecinoša turnīra līdere, par 15 punktiem apsteidzot “Gent”. Pēc vēl vienas kārtas čempionāts tiktu sadalīts trīs turnīros, un spēcīgākajā no tiem noskaidrotu čempioni.

Kā Beļģijas čempionei “Club Brugge” pienākas vieta UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā. Tikmēr “Gent” piedalīsies Čempionu līgas kvalifikācijas trešajā kārtā, bet Šarleuā “Sporting” un “Antwerp” cīnīsies UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, kamēr Lježas “Standard” šo turnīru sāks no atlases otrās kārtas.

Savukārt pēdējās vietas ieguvēja “Waasland-Beveren” izkritīs uz pēc spēka otro līgu, bet tās vietā nāks “OH Leuven” un “Beerschot” dueļa uzvarētāja.

Tiesa, dažas Eirokausu ceļazīmes vēl var tikt pārdalītas, ja līdz nākamās sezonas sākumam izdosies noslēgt Beļģijas kausa izcīņu, kuras finālā jātiekas “Club Brugge” un “Antwerp” futbolistiem.

“Club Brugge” par Beļģijas čempioni kronēta 16 reizes. Trofejām bagātākā ar 34 tituliem ir Briseles “Anderlecht”, kas šoreiz samierinājās ar astoto vietu.