Pārsteidzošā debitante Islande EČ astotdaļfinālā sensacionāli pārspēj futbola dzimteni Angliju

Eiropas futbola čempionāta finālturnīra debitante Islande astotdaļfinālā pirmdien ar 2:1 (2:1) sensacionāli pārspēja futbola dzimteni Angliju.

Ceturtdaļfinālā Islande tiksies ar finālturnīra saimnieci Franciju, šī pāra uzvarētājam pusfinālā spēkojoties ar Itālijas un Vācijas dueļa stiprāko komandu. Vēl ceturtdaļfinālā Polija tiksies ar Portugāli, bet Velsa duelēsies ar Beļģiju.

Pirmdien notikušajā mačā Islandes izlases labā vārtus guva Ragnars Sigurdsons un Kolbeins Sigtorsons, bet angļiem precīzs bija komandas kapteinis Veins Rūnijs.

Jau spēles trešajā minūtē pretinieku soda laukumā notrieca Rahīmu Stērlingu, par ko angļi nopelnīja 11 metru soda sitienu. “Pendeli” izpildīja Rūnijs, kuram šie bija 53.vārti valstsvienības rindās. Tiesa, pārsvars angļiem piederēja vien minūti, jo pretējā laukuma pusē pēc centrējuma soda laukumā vārtu priekšā iznira aizsargs Ragnars Sigurdsons, kurš panāca izlīdzinājumu.