Paragvajas līgas vārtsarga mēģinājums apspēlēt pretinieku rezultējas neveiklā sitienā savos vārtos

Par īpaši neveikla kurioza autoru pirmdien kļuvis Paragvajas futbola līgas vārtsargs Gustavo Serdans, kura rīcība jau mača sākumā uzdāvināja vārtus pretiniekiem.

Serdana pārstāvētā “General Diaz” līgas sestās kārtas spēlē nospēlēja neizšķirti ar “Guareina” (1:1).

Spēles rezultāts tika atklāts jau 16.minūtē. “General Diaz” vārtsargs saņēma piespēli no komandas biedra, taču mierīgi atgriezt bumbu spēlē liedza pretinieku vienības uzbrucējs. Serdans mēģināja viņu apspēlēt, taču aizķērās aiz bumbas un to ieraidīja savos vārtos.

Komandas biedra kļūdu, panākot izlīdzinājumu, 42.minūtē izlaboja Diego Vera, turklāt rezultāts līdz mača beigām palika nemainīgs.