Par uzbrukumu žurnālistam atbrīvots Meksikas futbola izlases galvenais treneris

Komentāri
Par uzbrukumu žurnālistam atbrīvots Meksikas futbola izlases galvenais treneris
Foto: AFP/LETA

Par uzbrukumu televīzijas žurnālistam no amata atbrīvots nedēļas nogalē notikušās Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas Zelta kausa izcīņas čempiones Meksikas futbola izlases galvenais treneris Migels Errera.

Uzbrukums žurnālistam Filadelfijas lidostā noticis vien dažas stundas pēc finālmača, kurā Meksika ar 3:1 pārspēja Jamaikas izlasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esam nolēmuši atbrīvot Erreru no viņa pienākumu izpildes. Mūsu vērtības un principi jāsaglabā, neraugoties uz komandas sasniegto. Atlaist Erreru bija ļoti smags lēmums. Jebkurā gadījumā vardarbībai nav vietas sabiedrībā, ģimenē, kā arī futbolā. Ceru, ka Errera ļoti labi saprot šā lēmuma iemeslus,” paziņoja Meksikas Futbola federācijas (FMFA) prezidents Dekio de Marija.

Lai gan Errera vēl nav komentējis FMFA lēmumu, tomēr, neraugoties uz vairāku aculiecinieku redzēto, noliedza, ka būtu sitis žurnālistam. Ekstravagantais Errera, kuram senāk iedota iesauka “uts”, Meksikas izlasi trenē kopš 2013. gada oktobra. Pērn viņš izlasi aizveda līdz Pasaules kausa astotdaļfinālam, kurā vien 11 metru sitienu sērijā piekāpās Nīderlandes valstsvienībai.

Bijušais aizsargs Errera bija desmitais Meksikas izlases galvenais treneris pēdējo deviņu gadu laikā. Pēc spēlētāja karjeras beigām, kuras laikā meksikānis izcēlās ar asumiem gan laukumā, gan ārpus tā, Errera trenēja vietējās komandas. Meksikas izlases sastāvā kā spēlētājs Errera aizvadīja 14 cīņas, kuru laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Lasi vēl