Komentāri
No Maskavas līdz Londonai – Anglijas futbola līdzjutēji lepni, bet asaram acīs un salauztām sirdīm
Foto: REUTERS/SCANPIX

Zaudējums Pasaules kausa izcīņas pusfinālā Horvātijai kārtējo reizi salauza Anglijas futbola līdzjutēju sirdis. Futbola dzimtenes fani tomēr ir lepni par savas jaunās komandas sasniegto.

Anglijas izlase trešdien papildlaikā ar 1:2 zaudēja Horvātijas izlasei. Uzvaras vārtus horvātiem spēles 109.minūtē guva Turīnas “Juventus” uzbrucējs Mario Mandžukičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anglijas fanu acīs pēc zaudējuma bija asaras, tomēr pirmo reizi 28 gados sasniegtais Pasaules kausa pusfināls ļauj futbola dzimtenes līdzjutējiem būt lepniem par savu jauno komandu.

Anglijas U20 futbolisti pagājušā gadā kļuva par pasaules čempioniem, un U19 komanda izcīnīja Eiropas čempionu titulu. Anglijas jaunās maiņas panākumi ļauj cerēt, ka caur ērkšķiem un asarām, pār Anglijas futbolu atkal spīdēs saule un mirdzēs zvaigznes.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl