Komentāri
Mazās tautas lielā uzvara – Horvātijas valdība uz ceturtdienas sēdi ierodas fanu kreklos
PA IMAGES / SCANPIX

Horvātijas valdība ar premjerministru Andreju Plenkoviču priekšgalā pēc futbola izlases iekļūšanas Pasaules kausa izcīņas finālā uz ceturtdienas sēdi ieradās ģērbušies fanu kreklos.

Horvātijas izlase trešdien papildlaikā ar 2:1 uzvarēja Angliju un pirmo reizi iekļuva pasaules kausa finālā. Uzvaras vārtus horvātiem spēles 109.minūtē guva Turīnas “Juventus” uzbrucējs Mario Mandžukičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Horvātija, kuras iedzīvotāju skaits nedaudz pārsniedz četrus miljonus, kļuvusi par otro mazāko valsti, kas spēlēs Pasaules kausa finālā. Urugvajā, kas par pasaules čempioniem kļuva 1930. un 1950.gadā, toreiz bija attiecīgi 1,7 un 2,2 miljoni iedzīvotāju.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl