Komentāri
FOTO: Francijas futbola līdzjutēju svinības Parīzes ielās pāraug grautiņos
Reuters/Scanpix

Pasaules kausa izcīņas finālā otrdien vakarā iekļuva Francijas izlase, kas pusfinālā pārspēja Beļģiju. Pēc mača Parīzes ielās plašās svinības pārauga grautiņos un sadursmēs ar policiju.

Kā ziņots, Francijas futbolisti ar 1:0 uzvarēja Beļģiju, trešo reizi pēdējo 20 gadu laikā iekļūstot Pasaules kausa izcīņas finālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo vērienīgo notikumu Parīzes ielās svinēja tūkstošiem līdzjutēju, tomēr ne viss beidzās patīkami. Daļa fanu alkohola iespaidā iesaistījās sadursmēs ar policiju, dedzināja atkritumu urnas un demolēja apkārtni.

Policijai izdevās aizturēt daļu iekarsušo fanu, visticamāk, tagad viņus gaida prāvs naudas sods.

FOTO

Finālā Francija svētdien tiksies ar Anglijas un Horvātijas dueļa uzvarētāju, kas labāko noskaidros šovakar.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl