Par UEFA Superkausu otrdienas vakarā cīnīsies Barcelona un Sevilla

Pievienot komentāru
Par UEFA Superkausu otrdienas vakarā cīnīsies Barcelona un Sevilla
Foto: EPA/LETA

Otrdienas vakarā 75 000 skatītājiem paredzētajā Borisa Paihadzes stadionā Tbilisi par UEFA Superkausu futbolā tiksies divi Spānijas klubi – Kontinenta klubu čempioni Barcelona un Eiropas līgas uzvarētāji Sevilla.

Barcelona par UEFA Superkausu cīnīsies devīto reizi. Līdzšinējās astoņās spēlēs, trofeju Katalonijas klubs izcīnījis četras reizes, pēdējā no tām 2011.gadā ar 2:0 uzvarot Porto. Sevilla šis būs ceturtais Superkauss, kuru klubs vienīgo reizi ieguva 2006.gadā, ar 3:0 pārspējot otrdienas pretiniekus Bracelona.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Otro reizi pēc kārtas un trešo reizi UEFA sacensību vēsturē Superkausa izcīņā tiksies divas komandas no Spānijas. Turklāt visās šajās reizēs viena no šīm pretendentēm uz trofeju ir Sevilla. 2006. gadā tai izdevās pieveikt tieši Barcelona, taču pērn nācās kapitulēt citam Spānijas grandam Madrides Real. Arī šoreiz Sevilla nebūs favorīte… Komandas vadītājs Unai Emerijs 19 spēlēs trenera statusā ar savām komandām vēl nekad nav spējis uzveikt Barcelona vienību, kas jūnijā tika kronēts par spēcīgāko Eiropā. Pa vasaru čempioniem muskuļi noteikti nav palikuši mazāki. Lai arī traumas dēļ nevarēšot palīdzēt Neimārs, jauda uzbrukumā ar Lionelu Mesi un Luisu Svaresu ierindā arvien ir iespaidīga. Tikmēr Sevilla rindās starp sezonām notikušas diezgan būtiskas pārmaiņas, un lieki teikt, ka atrast pareizo ķīmiju tik īsā laikā ir teju neiespējami.”

UEFA Superkauss kanālā VSB:

Otrdien, 11.augustā

21:40 UEFA Superkauss. Barcelona – Sevilla