Par spīti fiasko UEFA Čempionu līgā, Mesi vēlas Valverdes palikšanu “Barcelona” galvenā trenera amatā

Pievienot komentāru
Par spīti fiasko UEFA Čempionu līgā, Mesi vēlas Valverdes palikšanu “Barcelona” galvenā trenera amatā
REUTERS/SCANPIX

Par spīti neveiksmei UEFA Čempionu līgas turnīrā, argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi vēlas, lai Ernesto Valverde paliktu Spānijas futbola granda “Barcelona” galvenā trenera amatā.

“Barcelona” šosezon otro gadu pēc kārtas izcīnīja Spānijas čempiontitulu, taču to aizēnoja neveiksme UEFA Čempionu līgā, kur pusfinālā komanda nespēja nosargāt trīs vārtu pārsvaru un piekāpās Anglijas klubam “Liverpool”.

Sestdien “Barcelona” ir iespēja iegūt vēl vienu titulu, jo to gaida Spānijas Karaļa kausa fināls pret “Valencia” futbolistiem.

“Tiešām domāju, ka Valverde ir paveicis lielisku darbu ar šo komandu. Viņš tikpat kā nav vainojams neveiksmē pret “Liverpool” – mēs, futbolisti, esam vienīgie, kuri ir vainojami,” uzskata Mesi. “Kaut kas tāds var notikt vienā sezonā, bet divus gadus pēc kārtas – tas jau ir nepiedodami. Protams, Valverde tiks daļēji par to vainots, tomēr galvenie grēkāži šajā situācijā ir futbolisti.”

Iepriekšējā sezonā “Barcelona” komanda UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā pamanījās nenosargāt pirmajā mačā iegūtu trīs vārtu pārsvaru pret Itālijas klubu “AS Roma”.

“Es gribētu, lai Valverde turpina darbu ar komandu. Pērn jau izcīnījām divus titulus, lai gan piedzīvojām neveiksmi UEFA Čempionu līgā. Šogad varam paveikt to pašu. Atskatoties uz šiem diviem gadiem, mums ir bijušas divas sliktas spēles, bet pārējos mačos viss bijis kārtībā,” neslēpa Mesi.

Argentīnietis nenoliedza, ka pēc zaudējuma “Liverpool” bijis grūti saņemties un turpināt sezonu.

“Bija grūti, bet klāt ir nākamais fināls. Šī ir cīņa par titulu, un mums ir jāizdara viss, lai to iegūtu,” uzsvēra Mesi.

Sestdien “Barcelona” var iegūt jau piekto Karaļa kausu pēc kārtas, bet par Spānijas čempioni tā pēdējo 11 gadu laikā kļuvusi astoņas reizes.