Par pretinieku trenera nogāšanu “Eintracht” kapteinis nespēlēs līdz šā gada beigām

Pievienot komentāru
Par pretinieku trenera nogāšanu “Eintracht” kapteinis nespēlēs līdz šā gada beigām
IMAGO IMAGES/BEAUTIFUL SPORTS/SCANPIX

Par pretinieku komandas trenera notriekšanu Vācijas bundeslīgas futbola spēlē Frankfurtes “Eintracht” kapteinis Dāvids Abrahams būs spiests izlaist visas atlikušās šā gada spēles, jo laukumā viņš drīkstēs doties vien 2020. gadā.

Atgadījums notika svētdienas spēlē starp “Eintracht” un “Freiburg” vienībām. “Freiburg” komanda spēli uzvarēja ar 1:0, bet Abrahams kompensācijas laika sestajā minūtē centās noturēt bumbu laukumā, taču tas neizdevās, kādēļ viņš steidzās ievadīt to ātrāk spēlē.

Spēlētājs, dodoties pēc bumbas, ar plecu pagrūda pretinieku komandas treneri Kristiānu Štreihu, kurš brīdi vēlāk jau atradās sēdus pozīcijā uz zālāja. Pēc šīs epizodes laukumā izskrēja teju vai visi abu komandu rezervisti un laukuma spēlētāji, bet pēc video atkārtojuma noskatīšanās sarkano kartīti saņēma arī “Freiburg” spēlētājs Vinčenco Grifo.

Vācijas Futbola federācija (DFB) jau iepriekš ziņoja, ka futbolists saņems sodu par savu rīcību. Trešdien noskaidrojies, ka Abrahams laukumā nevarēs doties septiņas nedēļas, tādējādi viņa diskvalifikācija noslēgsies 29.decembrī. Spēlētājam nāksies izlaist nākamās sešas kluba spēles, tomēr UEFA Eiropas līgā viņam ļauts piedalīties.

Tāpat Frankfurtes komandas kapteinim tika piešķirts 25 000 eiro liels naudas sods, tomēr “Eintracht” kluba vadība paziņoja, ka plāno apstrīdēt šo lēmumu.

Izlašu pārtraukuma dēļ Vācijas čempionātā līdz 22.novembrim netiks aizvadītas spēles.