Komentāri
Par Latvijas futbola izlases treneri ir nosaukts slavenais speciālists Fabio Kapello 🙃
Foto: AFP/ SCANPIX

Jau ziņojām, ka Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars pēc otrdien, 28. martā, piedzīvotā zaudējuma pārbaudes spēlē pret Gruziju iesniedzis atlūgumu, kuru Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis ir pieņēmis. Taču Pahara vieta ilgi tukša nepalika, viņa vietu sākot ar nākamo nedēļu ieņems Fabio Kapello.

Fabio Kapello savas trenera karjeras laikā vadījis tādus futbola grandus kā Madrides ”Real”, Turnīras ”Juventus un ”Milan”. Vēl itāļu treneris četrus gadus vadījis Anglijas izlasi, bet pēdējā pieturvieta Kapello bija Krievijas valstsvienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā Kapello trīs gadus trenēja Krievijas izlasi, tāpēc speciālists prot strādāt ar austrumeiropas futbolistu mentalitāti. Latvijas izlase 70 gadus vecajam trenerim būs jauns izaicinājums. Federācija slavenajam trenerim uzlikusi mērķi – iekļūt 2020. gada Eiropas čempionātā.

Daudziem rodas jautājums, kur Latvijas Futbola federācija ir ieguvusi tik lielu finansējumu, jo šāda līmeņa speciālists prasa lielu atalgojumu. Kā pavēstīja LFF ģeneralsekretārs, turpmākā informācija tiks paziņota gaidāmaja preses konferencē aprīļa sākumā.

Foto: Fabio Kapello

*Portāls Skaties.lv jūs sveic 1. aprīlī! Šī ir joku ziņa.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl