Par jauno ”Juventus” treneri apstiprināts Itālijas futbola leģenda Pirlo

Pievienot komentāru
Par jauno ”Juventus” treneri apstiprināts Itālijas futbola leģenda Pirlo
LaPresse/ SCANPIX

Itālijas ”Serie A” čempione Turīnas ”Juventus” paziņojusi, ka trenera amatā tiks apstiprināts 41 gadu vecais itāļu futbola leģenda Andrea Pirlo, vēsta ārvalstu mediji.

Itāļu grands atlaida savu iepriekšējo galveno treneri Mauricio Sarri pēc neveiksmes UEFA Čempionu līgā, kad astotdaļfinālā tika piedzīvots zaudējums divu spēļu summā pret Lionas ”Olympique” vienību.

Andrea Pirlo, kurš ar klubu parakstījis divu gadu līgumu, tikai 30. jūlijā tika iecelts par ”Juventus” U23 komandas treneri, tomēr nedēļu pēc tā itālis jau paaugstināts. ”Juventus” ziņoja, ka šāds lēmums veikts, jo ”tiek uzskatīts, ka Pirlo ir viss nepieciešamais, lai debitētu kā komandas galvenajam trenerim.”

”Lēmums par Pirlo pieņemšanu bija ļoti pašsaprotams. Viņš ir pie mums spēlējis, vienmēr bijis kontaktā ar komandā esošajiem cilvēkiem, tas likās dabiski,” izteicās ”Juventus” futbola operāciju vadītājs Fabio Paratici.

Andrea Pirlo ”Juventus” rindās aizvadīja 164 spēles laika posmā no 2011. līdz 2015. gadam, četras reizes triumfējot ”Serie A”.