Pahars: ar rezultātu neesam apmierināti – Latvijas izlase gribēja uzvarēt

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars otrdien, 13. oktobrī, Skonto stadionā atbildēja uz mediju jautājumiem pēcspēles preses konferencē pēc piedzīvotā zaudējuma (0:1) Kazahstānas izlasei 2016. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra noslēdzošajā spēlē Rīgā un akcentēja, ka rezultāts nemaz nebija tāds kā cerēts.

“Protams, ar rezultātu neesam apmierināti. Mēs gribējām uzvarēt. Varbūt tā bija kļūda… Spēli sākām ļoti labi. Pirmajās 30 minūtēs bija pilna kontrole mums. Jā, viņiem bija divi trīs pretuzbrukumi, bet mēs riskējām, jo gribējām uzvarēt. Grūti tagad pateikt, kā pietrūka… Fiziski ne Aleksandrs Cauņa, ne Artūrs Zjuzins nebija optimālā kondīcijā. Tas izskatījās sevišķi 60. minūtē, ka mēs zaudējām centrā… Kopumā līdzīga spēle. Kazahstāna visi spēlēja aiz bumbas. Ļoti kompakti, laba komanda. Viņi šodien nospēlēja labu spēli. Spēle bija līdz pirmajai kļūdai, pirmajiem ielaistajiem vārtiem. Mēs diemžēl to izdarījām,” preses konferences ievadā izteicās Marians Pahars.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!