“Olympiacos” ČL mačā atspēlē divus vārtus un panāk neizšķirtu ar ”Tottenham Hotspur”

EPA/SCANPIX

Trešdien UEFA Čempionu līgas agrajā spēlē Pirejas “Olympiacos” savā laukumā spēlēja neizšķirti 2:2 ar pagājušās sezonas turnīra finālisti ”Tottenham Hotspur”.

Spēles 25. minūtē Jasins Meriahs soda laukumā paklupināja Hariju Keinu, un pats cietušais no 11 metru atzīmes izvirzīja ”Spurs” vadībā. Jau pēc četrām minūtēm Lukass Moura ar teicamu sitienu no 18 metriem panāca 2:0.

Pirmā puslaika izskaņā Daniels Podenss precīzi sita gar tālo vārtu stabu, samazinot rezultāta starpību. 52. minūtē Anglijas kluba aizsargs Jans Vertongens savā soda laukumā nogāza Matjē Valbuenu, un arī šoreiz pats cietušais sita precīzi.