Obamejanga divi vārti sekmē “Arsenal” panākumu sīvā duelī pret “Everton”

PREMIER LEAGUE

Svētdien Anglijas premjerlīgā Londonas “Arsenal” ar 3:2 sīvā cīņā pārspēja Liverpūles “Everton”. Divi precīzi sitieni Pjēra Emerika Obamejanga kontā.

Negaidītu triecienu “Arsenal” saņēma jau spēles pirmajā minūtē, kad elegantā “šķērītē” Berndu Leno pārspēja “Everton” uzbrucējs Dominiks Kalverts-Levins.

Atspēlēties un pat izvirzīties vadībā mājinieki spēja sešu minūšu laikā puslaika vidū. Vispirms 27.minūtē Bujako Sakas centrējumu vārtu guvumā pārvērta Edvards Niketia, savukārt 33.minūtē komandas otros vārtus pretuzbrukumā guva Obamejangs.

Pirmā puslaika kompensācijas laika ceturtajā minūtē no vārtu priekšas izlīdzinājumu panāca “Everton” uzbrucējs Ričardlisons, taču uzreiz pēc pārtraukuma ar savu otro precīzo sitienu spēlē vadību atguva Obamejangs, rezultātam mača turpinājumā vairs nemainoties.

Rezultativitāte ļāvusi Obamejangam panākt “Leicester City” uzbrucēju Džeimiju Vārdiju labāko vārtu guvēju topā, abiem futbolistiem ar 17 precīziem sitieniem šobrīd dalot pirmo pozīciju. Līgas kopvērtējumā “Arsenal” ar 37 punktiem atrodas devītajā vietā, savukārt “Everton” ar 36 punktiem ir 11.vietā.