Ņūkāsla mača izskaņā mazākumā nerealizē 11 metru soda sitienu – 0:0 Kārdifā

Bezvārtu neizšķirti Anglijas Premjerlīgā sestdien cīnījās Kārdifas “City” un Ņūkāslas “United” vienības. Spēles izskaņā 11 metru soda sitienu nerealizēja “United” kluba pussargs Kenedijs.

Pirms dueļa par favorītiem uzskatītā Ņūkāslas komanda mačā izveidoja krietni vairāk vārtu gūšanas iespējas nekā mājinieki, tomēr pozicionāli bumbu nedaudz vairāk pieturēja “City” vienība.

Spēles 66.minūtē Ņūkāsla palika mazākumā, kad rupji no muguras pretiniekā ietriecās Īzaks Haidens, saņemot sarkano kartiņu. Šis notikums gan būtiski mačā neko neietekmēja, jo komandas turpināja cīnīties līdzvērtīgi.

96.minūtē lielisku iespēju izraut uzvaru neizmantoja viesu spēlētājs Kenedijs. Pussargs nespēja realizēt 11 metru soda sitienu, ar kuru galā teicami tika filipīnietis Neils Etheridžs.

Zīmīgi, ka laukumā aci pret aci tikās dvīņu brāļi Mērfiji – Džošs pārstāvēja Kārdifu, bet Džeikobs – Ņūkāslu. Tā bija tikai otrā reize Premjerlīgas vēsturē, kad mačā viens pret otru laukumā spēkojas dvīņu brāļi. Pirmo reizi tas notika 2016. gadā, kad “Burnley” rindās spēlēja Maiks Kīns, bet Hallas “City” – Vils Kīns.

Premjerlīgas pirmajā kārtā Ņūkāsla savā laukumā piekāpās Totenhemas “Hotspur” vienībai – 1:2, bet Kārdifa izbraukumā zaudēja “Bournemouth” klubam ar rezultātu 0:2.