Noskaties! Garets Beils pārsteidz pasauli ar vieniem no skaistākajiem vārtiem UEFA ČL vēsturē

3 komentāri
EPA/LETA

Madrides “Real” velsiešu pussargs Garets Beils sestdien UEFA Čempionu līgas finālā pārsteidza “Liverpool” futbolistus un visu pasauli, “šķērītē” gūstot vienus no skaistākajiem vārtiem turnīra vēsturē.

Pēc 20 minūtēm Beils ar spēcīgu tālsitienu guva otros vārtus, palīdzot Madrides “Real” ar 3:1 uzvarēt “Liverpool” un 13.reizi kļūt par Eiropas klubu čempioniem.

Beila vārti “šķērītē” jau tiek salīdzināti ar līdzīgu Krištianu Ronaldu sitienu, ČL ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspējot Turīnas “Juventus” vārtsargu Džanluidži Bufonu.