Noskaidrots, cik ilgu laiku Neimārs pavadīs bez treniņiem

0 Komentāru
Noskaidrots, cik ilgu laiku Neimārs pavadīs bez treniņiem
Foto: AP/ SCANPIX

Sestdien brazīliešu futbola zvaigznei Neimaram tika veikta operācija, kuru vadīja Brazīlijas izlases ārsts Rodrigu Lašmars.

Neimars pēc pēdas operācijas nevarēs trenēties vismaz sešas nedēļas, sestdien paziņoja viņa pārstāvētais klubs Parīzes “Saint-Germain” (PSG).

Klubs paziņoja, ka Neimara ārstniecības periods ilgs aptuveni trīs mēnešus, apgrūtinot viņa cerības kvalitatīvi sagatavoties Pasaules kausa finālturnīram.

Futbolists traumu guva svētdien, kad uz nestuvēm atstāja Francijas čempionāta maču, kurā Parīzes “Saint-Germain” savā laukumā ar rezultātu 3:0 pārspēja Marseļas “Olympique”. Sākotnēji tika ziņots, ka Neimars sastiepis potīti, bet pēc tam atklājās, ka futbolistam ir lauzts pēdas kauls.

Otrdien Brazīlijas medijs “Globo Esporte” vēstīja, ka Neimaram tiks veikta operācija, līdz ar to viņam būtu jāizlaiž apmēram divi mēneši un atgriešanās laukumā notiktu vien maijā jeb mēnesi pirms Pasaules kausa finālturnīra. Tiesa, PGS galvenais treneris Unai Emerijs šajā pat dienā noliedza, ka Neimaram būs nepieciešama operācija.

Tomēr trešdienas vakarā PSG komanda paziņoja, ka pēc tam, kad turpināti izmeklējumi, lemts Neimaram Brazīlijā veikt operāciju.

0 Komentāru