Noskaidroti Latvijas U19 futbola izlases pretinieki EČ atlases turnīrā

0 Komentāru
Noskaidroti Latvijas U19 futbola izlases pretinieki EČ atlases turnīrā
LFF

Latvijas U19 futbola izlases pretinieki 2021.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā būs Horvātija, Gruzija un Kazahstāna, bet U17 valstsvienības valstsvienībai būs jātiekas ar Serbiju, Dāniju un Armēniju, otrdien Šveices pilsētā Nionā lēma izloze.

Latvijas izlase atbilstoši šī vecuma rangam bija ievietota trešajā grozā. No pirmā groza sestajā grupā tika ielozēta ranga 14.komanda Horvātija, no otrā – ranga 27.vienība Gruzija, bet no ceturtā – ranga 45.valsts Kazahstāna.

Vietu finālturnīrā, kurā 2021.gadā piedalīsies vien astoņas izlases, jau garantējusi mājiniece Rumānija, bet ranga līdere Portugāle nodrošinājusi vietu Elites raundā.

Vispirms, sākot no 2020.gada rudens, 13 grupās pa četrām komandām katrā tiks noskaidrotas 27 labākās izlases, kuras Elites raundā pievienosies Portugālei, lai septiņās grupās pa četrām vienībām noskaidrotu septiņas izlases, kuras dosies uz finālturnīru.

Finālturnīrs notiks Rumānijā 2021.gada jūlijā un augustā.

Latvijas U17 izlasi, kura bija izsēta trešajā grozā, izloze ierindoja 12.grupā kopā ar ranga 13.komandu Serbiju, ranga 21.vienību Dāniju un 45.izsēto izlasi Armēniju.

Arī U17 izlasēm 2021.gada Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā būs 13 grupas ar četrām izlasēm katrā. 30 labākās izlases iekļūs elites kārtā, kur tās jau gaidīs Eiropas ranga divas spēcīgākās vienības Nīderlande un Spānija. Elites kārtā astoņās grupās pa četrām vienībām 2021.gada pavasarī noskaidros tās 15 valstsvienības, kas 2021.gada maijā un jūnijā kopā ar mājinieci Kipru piedalīsies finālturnīrā.

0 Komentāru